با خدمات وینت سئو بیشتر آشنا گردید

وقتی در بالاترین هستی

وینت سئو به عنوان یک آژانس تبلیغاتی فعال در زمینه بهینه سازی سایت و سئو و همچین مشاوره سئو با بیش از 100 ها پروژه موفق توانسته است، خاطرات خوشی را برای شما در زمانی که رتبه های بالاتری در موتورهای جستجو دارید ایجاد نماید. وینت سئو با بیش از 500 نفر ساعت آموزش دیجیتال مارکتینگ و سئو در هر سال،کسب و کار آنلاین شما را از آموزش دیجیتال مارکتینگ و آموزش سئو بی نیاز می نماید.

شما میتوانید به راحتی در زمینه های زیر با ما در ارتباط باشید

مشاوران ما برای پاسخگویی سریع به شما آماده هستند
مشاوره سئو و آنالیز سایت
ساخت تیزر تبلیغاتی
پروژه سئو سایت
طراحی سایت
طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی
طراحی محتوای شبکه های اجتماعی

خدمات

برای آنکه بتوانید دائماً در مسیر رشد و گسترش کسب و کارآنلاین خود قرار بگیرید نیازمند مشاوره و آموزش مستمر هستید

وجود یک تیم مشاوره خوب و کاربلد می تواند میزان موفقیت شما را تا 70% افزایش دهد. مشاوران دیجیتال مارکتینگ و سئو در وینت سئو برای شما مسیری را با توجه به موقعیت کسب و کار و قدرت رقبا ایجاد میکنند تا شما نیز بتوانید با اطمینان از هر مرحله به رشد و بالاترین موقعیت ها دست یابید. همیشه راهی مطمئن تر و کوتاه تر برای رسیدن به اهداف وجود دارد که ما آن ها را کاملاً میشناسیم

دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ

من محمدحسین مهریزدان مانند همیشه خود را متعهد می نمایم با کیفیت ترین و به روز ترین محتوای آموزشی حوزه دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ دیجیتال و تولید محتوا و سئو و سایر ابزارها را را برای شما تهیه وآماده نمایم و آن ها را با شما به اشتراک بگذارم.

آنالیز و بررسی رقبای اثر گذار

دانش سئو و دیجیتال مارکتینگ ما به شما کمک مینماید، مزیتهای رقابتی رقبای خود را به بهترین شکل ممکنه بشناسید و با برنامه اجرایی ما برتری خود را ایجاد نمایید

بررسی و آنالیز سایت

با آنالیز فضای رقابت و ویژگی های اساسی برای کسب و کار آنلاین شما، اقدام به طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی و برنامه ریزی سئو خواهیم پرداخت

رپرتاژ آگهی و استراتژی بک لینک

دانش علم سئوی خارجی و OFF PAGE – SEO برای شما بهترین شیوه لینک سازی و بهبود و شبکه سازی را ایجاد خواهیم کرد

برنامه ریزی تولید محتوا

تقویم محتوایی با توجه به شناخت مخاطبان هدف شما و کلید واژه های مورد نظر را به بهترین شکل برای بهبود رتبه شما در گوگل انجام خواهیم داد.

خدمات دیگر وینت سئو

بخشی از مهمترین خدماتی که وینت سئو ارائه میدهد

طراحی وب سایت

وینت سئو با همکاری امپریال برند به عنوان یکی از برترین شرکتهای طراحی وب سایت ایران با بیش از 150 پروژه اختصاصی و وب سایتهای کارآمد در ایران برای شما بهترین وب سایت را راه اندازی می نماید. راستی طراحی همین سایت نیز کار دوستان ما در امپریال می باشد.

اجرای کمپین های تبلیغاتی و تیزرهای تبلیغاتی

وینت استدیو در راستای اجرای کمپین های هدفمند تبلیغاتی شما اعم از تولید محتوای شبکه های اجتماعی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تبلیغات هدفمند در بستر دیجیتال، کمپین ها و تبلیغات شما را در ذهن مشتریان تان حک خواهد کرد و ماندگاری آن را بیشتر میکند. طراحی و اجرای تیزرهای تبلیغاتی خلاقانه از سنارئو تا اجرا، کاری است که ما با افتخار برای مشتریان خود انجام می نماییم.

مشتریان درباره

وینت سئو چه میگویند

سالهاست که با ژن برتری خویش در کنار شما سعی کرده ایم در بالاترین باشیم.
برای حضور گرم و صمیمانه تک تک برندهای نام آشنا در کنارمان، به خود می بالیم

 • شرکت آریاکوپلینگ

  جناب آقای مهندس سپهر صالح تجریشی، مدیریت عامل

  جناب آقای دکتر مهریزدان عزیز، ما در مجموعه آریا کوپلینگ قبل از آنکه شما و تیم حرفه ایتان را مشاور و همکار خود در زمینه تبلیغات و برندسازی بدانیم، دوست خود می دانیم و برای ما وجود دوستی چنین غنیمتی ارزشمند است. چه زمانی که با شما به دنیای دیجیتال ورود کردیم و چه زمانی که با شما تیم دیجیتال مارکتینگ خود را ساختیم، برایمان تماماً لذت بخش و آموزنده بود.

 • سازمان مدیریت صنعتی

  سرکار خانم مهندس بهبودی، معاونت آموزشی

  مدیریت صنعتی سالهاست در دوره های تخصصی خود نظیر DBA و MBA از دانش و تبحر جناب دکتر مهریزدان و وینت سئو استفاده می نماید و تا به اکنون 34 دوره تخصصی دیجیتال مارکتینگ 60 و 100 ساعته با ایشان برگزار نموده ایم که رضایت بالای 80% شرکت کنندگان را به دنبال داشته است. به شدت حضور در دوره ها و آموزش های دیجیتال مارکتینگ ایشان را به شما علاقه مندان دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد میکنیم

 • دانشگاه هلدینگ گلرنگ

  سرکار خانم دکتر مجیدیان، معاونت آموزشی

  دانشگاه گلرنگ علاوه بر اینکه از حضور جناب آقای دکتر محمد حسین مهریزدان در دوره های تخصصی DBA و MBA و آموزشهای تخصصی ایشان در زمینه دیجیتال مارکتینگ بهره می برد و رضایت بالای شرکت کنندگان نشان دهنده دانش و تخصص بالای ایشان در انتقال مفاهیم آموزشی می باشد همچنین از سایر متخصصان وینت سئو و امپریال برند در زمینه کمپین های تبلیغاتی و سئو نیز استفاده نموده است. پیشنهاد میکنم شما هم با خیال راحت با این دوستان همکاری خویش را آغاز نمایید

 • شرکت تافته آرین

  سرکار خانم مهندس جعفریان، مدیر بازاریابی و فروش

  ما در حوزه دیجیتال مارکتینگ هم به صورت تخصصی از آموزش های خوب جناب دکتر استفاده کردیم و هم با راهکارهایی که تیم تخصصی ایشان به ما ارائه دادند، توانستیم در کمپین ها و تولید محتوای مورد نیاز صفحه اجتماعی شرکت و تیزرسازی و تعریف استراتژی های شرکت خیلی بهتر عمل کنیم و نتایج بهتری دریافت نماییم.

 • شرکت ملی شیمی کشاورز

  سرکار خانم مهندس نظام آبادی، مدیریت برندینگ

  زمانی که با جناب دکتر و تیم وینت سئو آشنا شدیم در همایش سازمان مدیریت صنعتی بود و بعد با حضور ایشان و تیم تخصصی وینت سئو و امپریال برند، توانستیم در فضای دیجیتال، استراتژی سازمان را تدوین کنیم و با رویکردی هدفمند کمپین های اثرگزار را اجرا کردیم که کلی همکاری ما را با ایشان و تیمشان لذت بخش تر کرد.

 • شرکت اسپید

  جناب آقای مهندس مقدم، مدیریت عامل

  ما در شرکت اسپید همیشه وقت و انرژی کافی روی وب سایت و سئو نمی گذاشتیم. ولی وقتی با تیموینت سئو و امپریال برند آشنا شدیم، تازه متوجه شدیم، وجود یک سایت با طراحی و کارکرد عالی به همراه سئو بر روی کلمات کلیدی چقدر برای ما حیاتی بود که ما از آن ها غافل بودیم.

 • هلدینگ پاکنام

  جناب آقای دکتر چوپانی، معاونت آموزشی

  هلندینگ پاکنام با مجموعه وینت سئو و امپریال برند و جناب آقای دکتر مهریزدان از طریق آموزش مذاکرات فروش آشنا شد ولی ثمره این آشنایی برگزاری چندین دوره دیجیتال مارکتینگ برای هلدینگ و طراحی و ساخت تیزرهای مورد نیاز برای سازمان و محصولات هلندینگ بود که علاوه بر زیبایی بسیار با کیفیت ساخته شده است.

 • هلدینگ همانند ساز بافت کیش

  سرکار خانم دکتر کاظمیان، مدیریت عامل

  شرکت همانند ساز بافت کیش به عنوان یک شرکت دانش بنیان در راستای تولید محصولات دندان پزشکی و محصولات ارتوپدی، همکاری خود را با امپریال برند، در زمینه طراحی سایت آغاز نمود و بعد از آن به بحث سئو بر روی کلید واژه ها توسط تیم تخصصی وینت سئو پرداختیم و چندین دوره دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی و فروش نیز در خدمت جناب آقای دکتر مهریزدان بوده ایم. همکاری با تیم با دانش و دوستداشتنی وینت سئو برای شما نیز می تواند تجربه لذت بخشی باشد.

  چرا طراحی سایت وینت سئو چرا طراحی سایت وینت سئو

  وینت سئو سالهاست در کنار امپریال برند، توانسته است در جهت راه اندازی کسب و کارهای دیجیتالی در بخش طراحی وب سایت و متعاقب آن سئوی این سایتها، سالها در کنار شما عزیزان و کسب و کارهای ایران باشد. با افتخار میتوانیم میزبان شما در راه اندازی پلت فرم دیجیتالی تان باشیم.

  پس برای اینکه بهتر متوجه شوید وینت سئو چگونه به شما کمک می نماید بهتر است به این پرسش پاسخ دهیم که

  اگر وینت سئو در کنار شما قرار نگیرد چه چیزهایی را از دست می دهید؟

  نمی توانید بهترین کلمات و استراتژی های سئو را به دست آورید
  ما در این کار تبحر داریم چون به درست ترین شکل ممکنه پلت فرم کسب و کار دیجیتالی شما ( سایت ) شما را بررسی می کنیم و به شما در جهت بهینه سازی آن مشاوره میدهیم.
  رقبایتان را به درستی آنالیز میکنیم و وجوه تشابه و تمایز شما را به دست می آوریم و در نتیجه با توجه به ارزش و سختی هر کلمه کلیدی و رقابت با رقبای شما در همان کلمه، برنامه ای اجرایی را برنامه ریزی می نماییم.
  از آنالیز سایت و طراحی لندینگ پیج های هدفمند محروم می شوید
  اینکه مخاطبان تان را به چه استراتژی بازاریابی به سایت تان هدایت می نمایید مهم است؟
  اینکه کدام کانال بازاریابی شما ارزشمند است؟ و اینکه هر مخاطب شما در سایت شما چه کاری انجام می دهد؟
  اینکه چطور بتوانید موجب شویم تجربه کاربری بهتری را برای مخاطبانمان ایجاد نماییم که موجب شود، آنها مجدداً به سایت ما برگشته و در نتیجه فروش و برندسازی خویش را تقویت نمایید.
  ما برای تک تک این سوالها راه حل داریم
  تولید محتوای هدفمند را از دست می دهید!!
  تولید محتوایی که بر اساس اهداف سازمان و شناخت نیاز و خواسته مخاطبان انجام گردد کار بسیار سختی است، حال میخواهد این محتوا، گرافیکی و فیلم و انیمیشن و تیزر باشد و یا به دنبال تولید محتوای هدفمند برای شبکه های اجتماعی باشیم. در هر صورت وینت سئو به دلیل دانش و تخصص سئو ودوستان وینت استدیو این کار را به بهترین شکل ممکنه انجام می نماید.
  مشاوری امین و دلسوز را در کنارتان نخواهید داشت
  ما در انجام بسیاری از پروژه ها به گونه ای عمل نموده ایم که در تمامی مراحل با توجه به نوع و مشخص شدن مسیر و با مشاوره های درست اجازه داده ایم مشتریانمان و صاحبان کسب و کارهای آنلاین، با اخذ نتایج بهینه، به موفقیت های بیشتری دست یابند. ما سعی نموده ایم بیشتر از درآمد به فکر کارایی و عملکرد درست در پروژه ها باشیم.

  ما عاشق دوستان خلاق و با انگیزه هستیم که به تیم وینت سئو بپیوندند

  پس اگر شما این ویژگی ها را دارید جای شما در تیم ما خالی است

  خدمات سئو
  • مشاوره سئو
  • پروژه سئو
  • دیجیتال مارکیتنگ
  • کمپین تبلیغاتی
  • شبکه های اجتماعی
  • ساخت تیزر
  • طراحی سایت
  وینت سئو
  • درباره ما
  • فرصت های شغلی
  • تماس با ما
  • خدمات وینت سئو
  • وینت مگ
  • ورود و ثبت نام
  دوره های آنلاین
  • دیجیتال مارکتینگ
  • سئو و تولید محتوا
  • گوگل تگ منیجر
  • گوگل آنالیتیکس
  • برندینگ دیجیتال
  • info@wintseo.com
  • info@wintacademy.com