معرفی دوره های دیجیتال مارکتینگ وینت آکادمی

وینت آکادمی با تدریس جناب آقای دکتر مهریزدان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ به صورت آنلاین نموده است. دکتر مهریزدان تجربه برگزاری بیش از 100 دوره دیجیتال مارکتینگ در بهترین موسسه‌های آموزشی و دانشگاهی ایران را دارد. وی همچنین تجربه مشاوره راه اندازی بیش از 100 کسب و کار اینترنتی در ایران و برگزاری و اجرای بیش از 20 کمپین اثر گزار دیجیتال را در کارنامه خود دارد.

معرفی دوره ها:

دوره جامع و تخصصی 120 ساعته دیجیتال مارکتینگ که شامل:

 • دیجیتال مارکتینگ مقدماتی 
 • دوره سئو وتولید محتوا
 • دوره تدوین استراتژی کمپین و اجرای کمپین های تبلیغاتی دیجیتال 
 • دوره پرفورمنس مارکتینگ و تحلیل داده ها
 • دوره آموزشی تگ منیجر و دوره آموزشی گوگل آنالیتیکس GA4
 • دوره آموزشی گوگل ادورز
 • و دوره بازاریابی شبکه های اجتماعی

میباشد. این دوره به صورت کامل تمامی خواسته های شما را برای فراگیری این دوره ها براورده میکند.

ولیکن برای آن دسته از علاقه مندانی که فقط قصد شرکت در یک یا چند سرفصل از این دوره جامع را دارند، وینت آکادمی شرایطی را فراهم کرده است.

 • دوره تدوین استراتژی کمپین و اجرای کمپین های تبلیغاتی دیجیتال
  دوره پرفورمنس مارکتینگ و تحلیل داده ها
  دوره آموزشی تگ منیجر و دوره آموزشی گوگل آنالیتیکس GA4
  دوره آموزشی گوگل ادورز
  و دوره بازاریابی شبکه های اجتماعی

دوره های دیجیتال مارکتینگ وینت آکادمی به صورت حضوری در سازمان مدیریت صنعتی تهران و یا به صورت رزرو برای سازمان ها و مراکز آموزشی دیگر قابل دسترس میباشد. شما عزیزان همچنین می توانید در این دوره ها، به صورت آنلاین و غیر حضوری شرکت کنید.

لیست دوره های آنلاین

دوره جامع 120 ساعته دیجیتال مارکتینگ

 • جامع ترین پکیج آموزشی آنلاین دیجیتال مارکتینگ
 • آموزش کامل ابزارها و دیجیتال مارکتینگ 
 • دوره ای که در آن شما صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ را یاد خواهید گرفت
 • همراه با مثالها و کارهای عملی
 • رفع اشکال با منتورهای دوره
 • جلسه پرسش و پاسخ بعد از هر سرفصل با اساتید
 • مدرک معتبر مدیریت صنعتی
 • آموزش کامل ابزارهای تبلیغاتی و استراتژی کمپین های دیجیتال مارکتینگ
 • آموزش کامل ابزارهای گوگل تگ منیجر- گوگل آنالیتیکس و گوگل ادورز
دوره دیجیتال مارکتینگ و دوره سئو به صورت آنلاین

دوره آموزش سئو و تولید محتوا

بیش از 40 ساعت آموزش که در آن تمام رمز و رازهای سئوکارهای حرفه ای را یاد خواهید گرفت.

دوره 60 ساعته آموزش دیجیتال مارکتینگ

60 ساعت آموزش که در آن راه و رسم دیجیتال مارکتر شدن را یاد خواهید گرفت.

دوره آموزش تگ منیجر و گوگل آنالیتیکس

بیش از 20 ساعت آموزش که در آن کار با مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را یاد خواهید گرفت.

خلاصه ای از بیش از 100 دوره آموزشی که برگزار شده

تعهد نامه برگزاری دوره ها از زبان آقای دکتر مهریزدان

من محمد حسین مهریزدان با سالها تجربه در زمینه اجرای استراتژی های بازاریابی دیجیتالی، مشاوره کسب و کار، مشاوره بازاریابی و فروش و برندسازی به بسیاری از کسب‌و‌کارها و همچنین بیش از 1000 ساعت تدریس در این زمینه در این دوره، مسیری را برای شما ایجاد می نماینم که می توانید به درست ‌ترین شیوه ممکنه در این مسیر قدم برداشته و بتوانید از مزایا و ارزش‌های این بازار با فعالیت‌های عملی و هزینه های درست استفاده نمایید.سالها تجربه خود را با شما به اشتراک میگذارم تجربه ای که با بیش از 100 دوره دیجیتال مارکتینگ و همکاری با بسیاری از سازمان های به نام مانند مدیریت صنعتی به دست آوردم . در این بیش از 10 سال به بیش از 50 سازمان مشاوره داده‌ام و با توجه به شرکتهای تبلیغاتی امپریال برند و وینت سئو، که مدیریت آن‌ها را بر عهده دارم ، بیش از 200 پروژه اجرایی از اولین قدم یعنی تعریف مسیر بازاریابی دیجیتالی و دیجیتال مارکتینگ و استراتژی برند تا طراحی پلت فرم دیجیتالی و سایت و اجرای کمپین های بازاریابی و تبلیغات، را مدیریت کرده و این پروژه ها را اجرا نموده‌ام. پس پبرگذاری این دوره می تواند فصل جدید برای شما و سازمان‌تان ایجاد نماید.

لیست دوره های حضوری دیجیتال مارکتینگ دکتر مهریزدان

خرید دوره دیجیتال مارکتینگ 60 ساعته

دوره دیجیتال مارکتینگ 60 ساعته

خرید دوره سئو

دوره آموزش سئو و تولید محتوا

دوره دیجیتال مارکتینگ 120 ساعته

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ 120 ساعته

چرا دوره های وینت سئو

کامل ترین پیک آموزشی دیجیتال مارکتینگ در ایران

کامل ترین پکیج آموزشی

دوره های وینت آکادمی بر اساس تجربه بیش از برگزاری 100 ها دوره ی آموزشی دیجیتال مارکتینگ تدوین شده است و این دوره ها به گونه ای برنامه ریزی شده است که بهترین آموزش های با روشی شیوا به شما انتقال داده شود.

جلسه حل تمرین در طول دوره های آموزشی وینت

حل تمرین و انجام پروژه های واقعی و عملیاتی

در این دوره ها تمامی موارد آموزش داده شده را دوستان بر روی سایهای واقعی و پلت فرم طراحی شده اختصاصی وینت سئو و امپریال برند که به صورت طراحی سایت اختصاصی انجام گرفته است، تمرین می نمایند.

ارتباط هفتگی با منتورهای وینت سئو

منتورینگ هفتگی

منتورهای آموزشی در طول این برگزاری این دوره در کنار تمامی شرکت کنندگان قرار میگیرند و دانشجویان تمامی سوالهای خود را به صورت روزانه در حوزه سرفصلهای آموزشی و حل تمرین‌ها از منتورها پرسیده و منتورها وظیفه راهنمایی و حل مشکلات این عزیزان را بر عهده دارند

جلسه رفع اشکال با مدرس دوره

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

در انتهای هر سرفصل و موارد آموزش داده شده، با دانشجویان یک جلسه رفع اشکال آنلاین با حضور مدرس خواهند داشت که در طول این جلسه علاوه بر اینکه از دانشجویان امتحان گرفته میشود مدرس دوره به صورت کامل تمامی موارد را و مشکلات دانشجویان را برطرف می نمایند.

دوره دیجیتال مارکتینگ 120 ساعته

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ 120 ساعته

خرید دوره سئو

دوره آموزش سئو و تولید محتوا

خرید دوره دیجیتال مارکتینگ 60 ساعته

دوره دیجیتال مارکتینگ 60 ساعته

دوره دیجیتال مارکتینگ

درباره دوره جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ (120 ساعته) دکتر مهریزدان

دوره جامع 120 ساعته آموزش دیجیتال مارکتینگ دکتر مهریزدان کامل ترین پیکج آموزشی دیجیتال مارکتینگ در ایران می باشد. حل تمرین و انجام کارهای عملی + منتورینگ هفتگی توسط متخصصان وینت سئو و یک جلسه پرسش و پاسخ با مدرس دوره (دکتر مهریزدان) مهم ترین مشخصه های این دوره می باشد. با این روش شما نه تنها عناصر دیجیتال مارکتینگ را به صورت کامل فرا خواهید گرفت بلکه به صورت عملی هم آنها را اجرا کرده و آماده ورود به این حوزه خواهید شد.

دوره 60 دیجیتال مارکتینگ دکتر مهریزدان

درباره دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ (60 ساعته)

در این دوره 60 ساعته دیجیتال مارکتینگ شما با مفهوم کلی بازاریابی دیجیتال و کانال های درآمدی آن مثل سئو، تولید محتوا، اینستاگرام مارکتینگ و انواع کمپین های تبلیغاتی آشنا می شوید.

 

دوره آموزش سئو حرفه ای

درباره دوره (40 ساعته) آموزش سئو و تولید محتوای دکتر مهریزدان

سئو قلب تپنده کسب و کارهای آنلاین و یکی از مهم ترین کانال های بازاریابی برای قرارگیری و دیده شدن سایت شما توسط مخاب هدف است. اگر دوست دارید: 1. برند شوید 2. راحت تر مشتری جذب کنید 3. به جای اینکه شما به سمت مشتری بروید، مشتری به سمت شما بیاید 4. درآمد خود را افزایش دهید 5. با دانش سئو و سرمایه کم کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید و یا به عنوان سئوکار کسب درامد کنید این دوره قطعا مناسب شماست. سئو رمز و رازهایی دارد که در این دوره دکتر مهریزدان با سالها تجربه در زمینه تدریس سئو و دیجیتال مارکتینگ آنها را با شما به اشتراک میگذارد.

نظرات شرکت کنندگان دوره های آموزشی وینت

سالهاست که با ژن برتری خویش در کنار شما سعی کرده ایم در بالاترین باشیم. برای حضور گرم و صمیمانه تک تک برندهای نام آشنا در کنارمان، به خود می بالیم.

برندهایی که به ما اعتماد کرده اند

سوالات متداول درباره دوره های آموزشی وینت
نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی وینت چگونه است؟

برای ثبت نام دوره های آنلاین از طریق این لینک اقدام نمایید: ثبت نام دوره های آنلاین: ثبت نام دوره های آنلاین سئو دکتر مهریزدان یا در انتهای این صفحه فرم پذیرش را پرکنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

در صورت ثبت نام به صورت حضوری در سازمان مدیریت صنعتی تهران مدرک سازمان مدیریت صنعتی به داوطلبان اهدا میگردد و در صورت ثبت نام در دوره های آنلاین نیز مدرک سازمان مدیریت صنعتی تهران و یا مدرک معتبر دیگری اهدا میگردد ولیکن هزینه مدرک به صورت جداگانه دریافت میگردد.

تمامی دوره های دیجیتال مارکتینگ وینت آکادمی بدین صورت برگزار میگردد که کنار عزیزان دانشجو منتورهایی متناسب با محتوای آموزشی قرار میگیرند و در طول هفته و نسبت به سرفصلها اقدام به رفع اشکال و برطرف کردن سوالات دانشجویان می نمایند و در پایان هر فصل نیز با توجه به تمرین ها و موارد مطرح شده در دوره یک جلسه مشاوره رایگان و پرسش و پاسخ با دانشجویان به صورت آنلاین با خود جناب اقای دکتر مهریزدان و یا در صورت نیاز به صورت حضوری برگزار میگردد

دقیقا. شما می توانید به صورت آنلاین نیز در دوره آموزشی سئو وینت آکادمی شرکت کنید:

 

تمام محتواهای آنلاین به صورت ویدئوهای ظبط شده در اختیار دانشجویان قرار میگرد و تمامی دانشجویان بعد از ثبت نام دارای یک پنل شخصی می باشند که میتوانند سوالات خود و حل تمرینها را از طریق همین پنل برای اساتید و منتورهای خود ارسال نمایند و علاوه بر آن اساتید نیز از پیشرفت و حضور افراد شرکت کننده در دوره اطلاع به دست می آورند

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.