آنچه شما باید بدانید؟

وقتی به امروز نگاه میکنیم، در پاسخ به این سوال که چرا وینت سئو شکل گرفت و چرا توانست در ابتدا به عنوان یک دوست و بعد از آن به عنوان یک گروه متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو، در کنار مشتریان و دوستان خویش قرار بگیرد و باقی بماند فکر میکنیم؟ یک پاسخ پیدا میکنیم.
2000 +
سال تجربه در مارکت
2000 +
پروژه موفق
2000 %
رضایت مشتریان

دوره های آنلاین دیجیتال مارکتینگ و سئو

 • دوره آموزشی آنلاین دیجیتال مارکتینگ

  دوره دیجیتال مارکتینگ

  دوره کامل دیجیتال مارکیتنگ شامل بیش از 150 ساعت آموزش بازاریابی دیجیتالی،از تولید محتوا و سئو و آموزش کامل ابزارهای گوگل ادورز، گوگل تگ منیجر،آموزش گوگل آنالیتیکس GA4، تا طراحی و اجرای کمپین  و طراحی لندینگ پیج. شما با این دوره تبدیل به یک دیجیتال مارکتر حرفه ای می شوید

 • آموزش سئو و تولید محتوا

  دوره تولید محتوا و سئو

  آموزش کامل تولید محتوا و سئو از شناسایی کلید واژه تا بررسی رقبا و تولید محتوای اثر گذار و آموزش کاربردی سئو و هر سه مرحله سئو ی سایت به  همراه آموزش کامل سرچ کنسول به گونه ای که شما با این دوره به صورت اجرایی می توانید مدیریت سئوی سایت و تولید محتوا را انجام نمایید.

 • دوره کامل و آنلاین ابزار تگ منیجر

  آموزش ابزار کاربردی گوگل تگ منیجر برای مدیران دیجیتال مارکتینگ، ابزار تگ منیجر مانند دوربینی است که به شما نشان میدهد که مخاطبان شما در درون سایت چه اقداماتی را انجام میدهند و شما به وسیله ابزار می توانید به صورت کامل به تولید لید و افزایش فروش خود اقدام نمایید.

 • آموزش کامل گوگل تگ منیجر آموزش کامل گوگل آنالیتیکس GA4 و آموزش کامل گوگل ادورز

  دوره پرفومنس مارکتینگ

  در این دوره شما به صورت کامل طراحی کمپین های تبلیغاتی و طراحی انواع لندینگ پیج ها را به صورت عملیاتی به همراه ابزارهای گوگل ادورز، گوگل تگ منیجر و گوگل آنالیتیکس GA4 می آموزید و می توانید به صورت کارآمد از صفر تا صد کمپین های خود را مدیریت نمایید

  ...

  وقتی در بالاترین هستی

  درباره ما

  ما در وینت سئو در کنار شما یاد گرفتیم، سئو و بهینه سازی سایت مهمترین ابزار دیجیتال مارکتینگ است

  درک کردیم که ارزشمند ترین دارایی امروزه کسب و کارها وابسته شده است به کلمات کلیدی، که این کلمات کلیدی همان پل های ارتباطی است که به برند، محصول، کسب و کار شما روح می دمد، روحی که موجب میشود شما زنده بمانید و در کنار مخاطبان و شنودگان کسب و .کارتان لذت ببرید و موجب ایجاد ارزش برای آنها بشويد

  چرا طراحی سایت وینت سئو

  وینت سئو سالهاست در کنار امپریال برند، توانسته است در جهت راه اندازی کسب و کارهای دیجیتالی در بخش طراحی وب سایت و متعاقب آن سئوی این سایتها، سالها در کنار شما عزیزان و کسب و کارهای ایران باشد. با افتخار میتوانیم میزبان شما در راه اندازی پلت فرم دیجیتالی تان باشیم.

  آشنایی بیشتر با توانمندی های سئو

  • بیش از 2000 نفر ساعت تدریس

   بیش از 2000 ساعت آموزش در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو، توسط اساتید برتر وینت سئو در مؤسسه های آموزشی معتبر به صورت آنلاین و حضوری
  • بیش از 100 پروژه موفق

   دانش به روز در جهت تعیین استراتژی های بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ به ما کمک نموده است بتوانیم به درست ترین شکل ممکنه برای خود و مشتریانمان خلق ارزش نماییم.
  • بیش از 100 ها نمونه کار تیزر تبلیغاتی

   با بیش از 100 ها نمونه کار در حوزه تبلیغات و تولید محتوا جهت حضور برندها در عرضه های داخلی و بین المللی توانسته ایم موجب رشد و شکوفایی این برنده و دوستان گردیم.تیم وینت استدیو از سناریو تا تولید در کنار شماست.
  • بیش از 100 ها ساعت مشاوره در سال

   در این سالها توانسته ایم به بهترین شکل ممکنه در کنار شما با نام و نشان های تجاری متعددی ارتباط برقرار نماییم. این ارتباط سازی موجب شد بتوانیم با توجه به توانمندیها و نیروهای متخصص خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ و برندسازی و فروش به کسب و کارهای متعددی مشاوره دهیم
  • بیش از 100 دوست و مشتری

   هر مجموعه ای در دنیای امروز به همچین گروهی متشکل از عزیزانی که به خوبی راه و رسم کار را می شناسند و به کار، نیاز دارد. وینت سئو یکی از شاخه های کاری امپریال برند می باشد که در سال 1400 تصمیم گرفته شد، به صورت تخصصی در زمینه سئو و تولید محتوای دیجیتال فعالیت نماید. تجربه سال ها تلاش در امپریال برند، به ما کمک می نماید، همچنان با قدرت و به صورت تخصصی به مشتریانمان کمک نماییم تا بهترین نتایج را به دست آورند.

   درباره ما

   دلیل اینکه میگوییم وینت سئو یک تیم متخصص است که می تواند به شما یاری رساند چیست؟

   شما در وینت سئو می توانید به بهترین شکل ممکنه در زمینه های تولید محتوا و سئو و تبلیغات و رپورتاژ آگهی به تجربه و دانش ما اعتماد نمایید. سالهاست ثابت کرده ایم تا با بیشترین توان اقدام به بهینه سازی کسب و کارها و تبلیغات در فضای دیجیتال نماییم و در کنار شما شگفتی را خلق نماییم.

   وینت سئو می تواند همسفری مطمئن برای شما تا بالاترین قله های افتخار کسب و کارتان باشد

   ما عاشق دوستان خلاق و با انگیزه هستیم که به تیم وینت سئو بپیوندند.

   پس اگر شما این ویژگی ها را دارید جای شما در تیم ما خالی است

   1 1 1 1 1 (1 نفر)